KGM21BCG1C390FT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG1C390FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21BCG1C390FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21BCG1C390FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG1C390FT
Opis
CAP CER 39PF 16V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21BCG1C390FT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)