KGM21AR72E223KU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 9 955
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Similar
TDK
Johanson Dielectrics Inc.
0.022 µF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR72E223KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR72E223KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR72E223KU
Opis
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21AR72E223KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)