KGM21AR72D332MU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 17 371
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
W magazynie: 228
W magazynie: 410
TDK
TDK
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
3300 pF ±20% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR72D332MU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR72D332MUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR72D332MU
Opis
CAP CER 3300PF 200V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21AR72D332MU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)