KGM21AR72A153JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 344 342
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
0.015 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR72A153JL
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR72A153JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR72A153JL
Opis
CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21AR72A153JL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)