KGM21AR71H224JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 691
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 5 818
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
Udoskonalony
KEMET
0.22 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR71H224JL
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR71H224JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR71H224JL
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21AR71H224JL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)