KGM21AR51E225KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 80 212
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 8 936
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR51E225KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR51E225KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR51E225KL
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21AR51E225KL Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)