KGM21ACG1H272FU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 562
2700 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21ACG1H272FU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21ACG1H272FUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21ACG1H272FUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21ACG1H272FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21ACG1H272FU
Opis
CAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21ACG1H272FU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)