KGM21ACG1E392JL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
TDK
TDK
Murata Electronics
3900 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21ACG1E392JL
Numer produktu DigiKey
478-KGM21ACG1E392JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21ACG1E392JL
Opis
CAP CER 3900PF 25V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21ACG1E392JL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)