KGM21ACG1E272FU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21ACG1E272FUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21ACG1E272FUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21ACG1E272FUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21ACG1E272FU
Opis
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2700 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21ACG1E272FU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)