KGM21ACG1C222FU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 569
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 7 811
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
W magazynie: 426
YAGEO
2200 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21ACG1C222FU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21ACG1C222FUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21ACG1C222FU
Opis
CAP CER 2200PF 16V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21ACG1C222FU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)