KGM21ACG1C103KU | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 478-KGM21ACG1C103KUTR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM21ACG1C103KU |
Opis | CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM21ACG1C103KU Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Typ mocowania |
Status części Nieaktualne | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |