KGM15BR71E104KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15BR71E104KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15BR71E104KMCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15BR71E104KMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15BR71E104KM
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15BR71E104KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)