KGM15AV51H104ZM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AV51H104ZMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AV51H104ZMCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AV51H104ZMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AV51H104ZM
Opis
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF -20%, +80% 50V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)