KGM15AR72A103KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR72A103KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR72A103KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR72A103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR72A103KT
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15AR72A103KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)