KGM15AR71H472KT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM15AR71H472KT |
Opis | CAP CER 4700PF 50V X7R 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM15AR71H472KT Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |