KGM15AR71E183JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR71E183JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR71E183JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR71E183JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR71E183JT
Opis
CAP CER 0.018UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15AR71E183JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)