KGM15AR71C393KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 847
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 370
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.039 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15AR71C393KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR71C393KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR71C393KT
Opis
CAP CER 0.039UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15AR71C393KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)