KGM15ACG2A2R7DT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 500
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 46 604
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Bezpośrednie
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
2.7 pF ±0,5pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15ACG2A2R7DT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG2A2R7DTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG2A2R7DT
Opis
CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15ACG2A2R7DT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)