KGM15ACG2A270GT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG2A270GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG2A270GTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG2A270GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG2A270GT
Opis
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
27 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15ACG2A270GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)