KGM15ACG2A181JM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 393
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 90
TDK
YAGEO
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
W magazynie: 560
180 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15ACG2A181JM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG2A181JMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG2A181JM
Opis
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15ACG2A181JM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)