KGM15ACG2A0R5BT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG2A0R5BTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG2A0R5BTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG2A0R5BTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG2A0R5BT
Opis
CAP CER 0.5PF 100V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
0.5 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15ACG2A0R5BT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)