KGM15ACG1H821GT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 12 135
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 655
YAGEO
820 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15ACG1H821GT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1H821GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG1H821GTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG1H821GTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG1H821GT
Opis
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15ACG1H821GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)