KGM15ACG1H4R7CM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 686
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 669
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
4.7 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15ACG1H4R7CM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1H4R7CMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG1H4R7CM
Opis
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15ACG1H4R7CM Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)