KGM15ACG1H1R0DT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1H1R0DTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG1H1R0DTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG1H1R0DTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG1H1R0DT
Opis
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM15ACG1H1R0DT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)