KGM15ACG1H150FT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1H150FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15ACG1H150FTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15ACG1H150FTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG1H150FT
Opis
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
15 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15ACG1H150FT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)