KGM15ACG1E121KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
120 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15ACG1E121KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15ACG1E121KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15ACG1E121KT
Opis
CAP CER 120PF 25V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15ACG1E121KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)