KGM05AR71E104KH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71E104KHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05AR71E104KHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05AR71E104KHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71E104KH
Opis
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05AR71E104KH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)