KGM05AR71C473JH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 13 909
Arkusz danych
Udoskonalony
Murata Electronics
W magazynie: 144 676
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
0.047 µF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05AR71C473JH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71C473JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71C473JH
Opis
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05AR71C473JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)