KGM05AR71C472JH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 22 821
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 45 628
Arkusz danych
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
4700 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05AR71C472JH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05AR71C472JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05AR71C472JH
Opis
CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05AR71C472JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)