KGM05ACG1H390GH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1H390GHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1H390GHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1H390GHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1H390GH
Opis
CAP CER 39PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
39 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H390GH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)