KGM05ACG1H1R0DH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 436
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
YAGEO
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
1 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1H1R0DH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1H1R0DHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1H1R0DH
Opis
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H1R0DH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)