KGM05ACG1H151GH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 99 883
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
TDK
YAGEO
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
TDK
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
150 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1H151GH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1H151GHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1H151GHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1H151GHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1H151GH
Opis
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H151GH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)