KGM05ACG1E2R2BH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E2R2BHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1E2R2BHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1E2R2BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E2R2BH
Opis
CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E2R2BH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)