KGM05ACG1E221JH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E221JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1E221JHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1E221JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E221JH
Opis
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E221JH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)