KGM05ACG1E101FH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E101FHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1E101FHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1E101FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E101FH
Opis
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E101FH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)