KGM03AR51E102MN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 14 585
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Taiyo Yuden
Odpowiednik parametryczny
TDK
1000 pF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM03AR51E102MN
Numer produktu DigiKey
478-KGM03AR51E102MNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM03AR51E102MN
Opis
CAP CER 1000PF 25V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM03AR51E102MN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)