KGM03ACG1H470JH | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM03ACG1H470JH |
Opis | CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | KGM03ACG1H470JH Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,013" (0,33mm) |