KGM03ACG1E2R7BH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03ACG1E2R7BHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM03ACG1E2R7BHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM03ACG1E2R7BHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM03ACG1E2R7BH
Opis
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
2.7 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM03ACG1E2R7BH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)