KGM03ACG1E101JH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03ACG1E101JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM03ACG1E101JHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM03ACG1E101JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM03ACG1E101JH
Opis
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM03ACG1E101JH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)