KGM02ACG1E6R0CH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiyo Yuden
6 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CX-Series
KGM02ACG1E6R0CH
Numer produktu DigiKey
478-KGM02ACG1E6R0CHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM02ACG1E6R0CHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM02ACG1E6R0CHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM02ACG1E6R0CH
Opis
CAP CER 6PF 25V C0G/NP0 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM02ACG1E6R0CH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)