KGK58CCG3H681JV
Numer produktu DigiKey
478-KGK58CCG3H681JVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGK58CCG3H681JVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGK58CCG3H681JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGK58CCG3H681JV
Opis
CAP CER 680PF 250VAC C0GNP0 2211
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2211 (5728 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2211 (5728 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,110" (5,70mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)