KGK55CR73H472KV2B
Numer produktu DigiKey
478-KGK55CR73H472KV2BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGK55CR73H472KV2BCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGK55CR73H472KV2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGK55CR73H472KV2B
Opis
CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)