KGK42GCG3H330JY nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGK42GCG3H330JY
Numer produktu DigiKey
478-KGK42GCG3H330JYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGK42GCG3H330JYCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGK42GCG3H330JYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGK42GCG3H330JY
Opis
CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,061" (1,55mm)