KGH55GR73E563KV2B
Numer produktu DigiKey
478-KGH55GR73E563KV2BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGH55GR73E563KV2BCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGH55GR73E563KV2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGH55GR73E563KV2B
Opis
X2, 2220, X7R, 563, K, 3KV, ANTI
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
X2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,122" (3,10mm)