KGH42HR73E102KY
Numer produktu DigiKey
478-KGH42HR73E102KYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGH42HR73E102KYCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGH42HR73E102KYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGH42HR73E102KY
Opis
X2, 1808, X7R, 102, K, 3KV,
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)