KGH42HCG3E102JY
Numer produktu DigiKey
478-KGH42HCG3E102JYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGH42HCG3E102JYCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGH42HCG3E102JYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGH42HCG3E102JY
Opis
X2, 1808, NPO, 102, J, 3KV,
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 250V~ Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
X2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,079" (4,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)