KGF32FR71H474KU
Numer produktu DigiKey
478-KGF32FR71H474KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF32FR71H474KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF32FR71H474KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGF32FR71H474KU
Opis
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,050" (1,27mm)