KGF21KR71H224KU
Numer produktu DigiKey
478-KGF21KR71H224KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGF21KR71H224KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGF21KR71H224KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGF21KR71H224KU
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGF21KR71H224KU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)