KAS21BR71H103KT
Numer produktu DigiKey
478-KAS21BR71H103KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAS21BR71H103KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAS21BR71H103KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAS21BR71H103KT
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KAS21BR71H103KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)