KAM32LCG2J333JU
Numer produktu DigiKey
478-KAM32LCG2J333JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM32LCG2J333JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM32LCG2J333JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAM32LCG2J333JU
Opis
1210 630V C0G 33 NF 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Współczynnik temperaturowy
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)